Özel Yazılım Geliştirme

Sadece size özel...

Dimnida olarak, müşteri işbirliğine, iletişime ve kaliteli özel uygulamalar oluşturma tutkusuna önem veririz. İşletmeniz için işe yaramayan standart yazılım çözümlerini kullanmayı bırakın. Bizimle, uzun vadeli bir yazılım geliştirme ortağınız olacak.

İş Zekası

Geliştirdiğimiz İş Zekâsı alt yapısına sahip uygulamalar ile iş verimliliğinizi artırıyor, üzerinizdeki yükü hafifletiyoruz.

Bulut Çözümleri

İster mevcut sistemleri buluta taşımak ister sıfırdan yeni uygulamalar oluşturmak istiyor olun, uzmanlarımız, sizin için zarif, dinamik bulut çözümleri oluşturur.

Big Data Analizi

Big Data analizi, kuruluşunuzun verilerini edinme, hazırlama ve analiz etme ile başlayan ve bulguların raporlanması ve bu içgörülerin ekibinizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Dijital Dönüşüm

İşletmenizin günümüzün yüksek talepkar ve zorlu pazarında rekabetçi kalması için mükemmel teknoloji kanalları sağlıyoruz. İşletmenize daha fazla değer katmak için ilerici bir yaklaşımla optimum iş çözümleri sunuyoruz.

Dijital Asistan

Şirketiniz, çalışanların rutin işlerini otomatikleştirecek, veri ve bilgileri depolayacak veya kapsamlı iş akışları sağlayacak bir çözüme ihtiyaç duyarsa, iş ve hizmetlerinizin kalitesini artıracak çözümler sunuyoruz.

Entegrasyon ve Uçtan Uca Çözümler

Hem yeni yazılım geliştirme projelerinin bir parçası olarak hem de açık web'e güvenli bir şekilde bağlanmak için müşterimizin eski sistemlerini bağlamak ve güncellemek için API'ler oluşturuyoruz.

Nasıl Çalışırız?

BİZ PROFESYONEL BİR EKİBİZ

  • İnsanlara ve birlikte çalışmanın gücüne, olanaklarına ve eğlencesine değer veriyoruz.
  • Coşkumuz bulaşıcıdır ve her seferinde kaliteyi sunmaya odaklanmamızı sağlar.
  • Agile sürecimizle, ilerlemeyi daha erken göreceksiniz, ekibimizle daha sık işbirliği yapacak ve pazara daha hızlı girmenin tadını çıkaracaksınız.
  • Ekiplerimizin heyecan verici projeler üzerinde çalışmasını ve performanslarının zirvesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Çınar Mah. Fatih Cad. No: 1-23 Çiçek Plaza D:704 Bornova İzmir

(0 232) 484 0 999