Dijital Pazarlama Destek Hizmeti

Yenilikçi, Kullanıcı Odaklı ve Keyifli Müşteri Deneyimleri..

Sadece harika içerikler oluşturmak ve popüler arama motorlarının sürekli değişen algoritmalarının sitenize rastlamasını ummak yeterli değildir: Günümüz pazarlarının ve teknolojisinin hızına ayak uydurmak için sürekli olarak izlemeniz, iyileştirmeniz ve değiştirmeniz gerekir. Dimnida olarak, işinizin ihtiyaçlarına göre bir plan hazırlayabiliriz. Şirket büyüklüğü, hedef kitle, endüstri sektörü ve hedefleriniz gibi faktörlere dayalı olarak dijital pazarlama çabalarınızı doğru boyutlandırmanıza yardımcı olabiliriz.

Adwords Reklam Yönetimi

Kendinizi Google aramalarında en doğru şekilde, en doğru maliyetlerle gösterin, satış/maliyet performansınızı en üstte tutun.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Mesajınızı doğru aramada doğru içeriği göstererek müşterilerinize ilk sırada ulaştırın.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

İster mevcut talepleri talepleri karşılaşın ister yeni talepler yaratın. Her ikisi için de en yüksek satış/maliyet performansını yakalayın.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Kaliteli ve özenle seçilmiş içeriklerle işletmenizi zirveye taşıyın.Dijital Kimlik Çalışması

Şirketinizin kurumsal yüzünü tüm dijital araçlara ve platformlara aktarın, böylece marka değerinizi en profesyonel düzeyde arttırın.

İçerik Yönetimi

Web sitesinizin, sosyal medya kanallarınızın ve diğer veri kaynaklarınızın içeriklerini konusunda uzman, size en yüksek performansı sağlayacak ekipler ile oluşturun.

Nasıl Çalışırız?

BİZ PROFESYONEL BİR EKİBİZ

  • İnsanlara ve birlikte çalışmanın gücüne, olanaklarına ve eğlencesine değer veriyoruz.
  • Coşkumuz bulaşıcıdır ve her seferinde kaliteyi sunmaya odaklanmamızı sağlar.
  • Agile sürecimizle, ilerlemeyi daha erken göreceksiniz, ekibimizle daha sık işbirliği yapacak ve pazara daha hızlı girmenin tadını çıkaracaksınız.
  • Ekiplerimizin heyecan verici projeler üzerinde çalışmasını ve performanslarının zirvesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Çınar Mah. Fatih Cad. No: 1-23 Çiçek Plaza D:704 Bornova İzmir

(0 232) 484 0 999