Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz?

İş İçin Mükemmel Çözümler

Dimnida Yazılım olarak her sektörden firmaya, kendilerine iş gücü ve bununla birlikte katma değer sağlayacak yazılımlar geliştirmekteyiz.

Ölçeklenebilirlik ve Destek

Size değer ve en hızlı yatırım getirisi sağlamak için en uygun alanları bulmak için yazılım geliştirme hedeflerinize göre sizinle birlikte çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre, belirli taktikler tanımlıyoruz ve gerektiğinde yükselip alçalan bir ekip oluşturuyoruz.

Gerçek Zamanlı İletişim

Uygulama geliştiricilerimiz, gerçek zamanlı işbirliğine ve gerçek bir "şube konumu" hissine izin vermek için sizin saat diliminizde çalışır ve proje yöneticilerimiz iş saatleriniz boyunca size yardımcı olacaktır.

Kaynak Kodu ve IP Sahibi Sizsiniz

Tamamen özelleştirilebilir yazılım çözümlerimiz, proje tamamlandıktan sonra lisans ücreti gerektirmez. Anlaşmamız uyarınca, tescilli yazılımınızın kaynak koduna ve fikri mülkiyetine sahip olacaksınız.

Sektöre Özgü Deneyim

Yazılım geliştiricilerimiz sanal bölümler halinde organize edilmiştir ve her sektörde olağanüstü uygulama geliştirme çözümleri sunmak için alan uzmanlığına ve bilgi birikimine sahiptir.

Kodlama Deneyimi

Dimnida, özel yapım projenizi hayata geçirecek çeşitli dillerde zengin bir kodlama deneyimine sahiptir. Geliştirici ekibimiz, imkansız ve ulaşılabilir olan arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran temiz ve modern kod uygulamaları kullanır. Dimnida, müşterileri için özel uygulama yazılımlarını çaba harcamadan ve spesifikasyonlara göre geliştirir. Şirketiniz, çalışanların rutin işlerini otomatikleştirecek, veri ve bilgileri depolayacak veya kapsamlı iş akışları sağlayacak bir çözüme ihtiyaç duyarsa, iş ve hizmetlerinizin kalitesini artıracak çözümler sunar.

Dimnida, birçok farklı endüstri türü için özel uygulamalar sağlamıştır. Birçok işletme için yazılım çözümleri oluşturma tecrübesine sahip olduğumuz için bu bilgi birikimimizi alıp sizin için hızlı, uygun maliyetli, profesyonel ve verimli sonuçlar üretebilir. Web arayüzleri, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden sistemlerine güvenli ve kolay bir şekilde giriş yapmalarına ve gerçek zamanlı olarak erişmelerine olanak tanır.

Nasıl Yaparız?

BİZ PROFESYONEL BİR EKİBİZ

  • İnsanlara ve birlikte çalışmanın gücüne, olanaklarına ve eğlencesine değer veriyoruz.
  • Coşkumuz bulaşıcıdır ve her seferinde kaliteyi sunmaya odaklanmamızı sağlar.
  • Agile sürecimizle, ilerlemeyi daha erken göreceksiniz, ekibimizle daha sık işbirliği yapacak ve pazara daha hızlı girmenin tadını çıkaracaksınız.
  • Ekiplerimizin heyecan verici projeler üzerinde çalışmasını ve performanslarının zirvesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

12. yılımızda bir projenin başarıya nasıl ulaşacağını daha iyi biliyoruz.

12. yılımızda müşterilerimizin ne istediğini daha iyi biliyoruz..

12. yılımızda ne zaman hangi teknik gereksinimlere ihtiyaç duyacağımızı daha iyi biliyoruz.

Bize Ulaşın

Çınar Mah. Fatih Cad. No: 1-23 Çiçek Plaza D:704 Bornova İzmir

(0 232) 484 0 999