Mail Premium

Daima çevirimici olun..

İşletmelerde kurum içi ve kurum dışı iletişimde önemli bir kanal olan maillerde veri ve bilgi akışının güvenliği, iş takibi dikkate alınarak meydana gelebilecek iç ve dış kaynaklı olumsuz senaryoları ve riskleri önceden değerlendirerek işletme faaliyetlerinin gizliliği ve sürdürülebilirliği sağlanmalıdır. Çalışanlar ve rakip firmalar ile kötü niyetli 3ncü kişiler tarafından gelecek saldırıların olumsuz etkilerini önleyici ve sınırlandırıcı tedbirlerin alınması gerekmektedir. MailPremium E-Posta Servisini, tüm işletmeler için olası bilgi ve belge kaçırma/3ncü kişilerle paylaşma risklerini engellemek, veri akışını kontrol ve denetleyebilmek amacıyla dijital çözümler kapsamında geliştirdik.

Tüm E-Postalarınızı Saklayın

Tüm çalışanlarınızın gönderdiği veya aldığı tüm e-postaları otomatik olarak arşivleyin, dilediğiniz zaman tekrar erişin.

Güvenliği En Üst Seviyeye Çıkarın

Şirket çalışanlarınızın E-posta hesapları için zaman, mekan, cihaz ve ip kısıtlamaları sağlayın, hesapların ele geçirilmesini ve istenmeyen yazışmaların önüne geçin.

Zararlı Hiçbir E-posta Size Ulaşamasın

Gerek dolandırmaya gerekse veri kaybına sebep olabilecek epostaların önceden analiz edilmesini sağlasın, zararlı olma ihtimalinde ister otomatik silin ister güvenli ortamda erişin.

Şirketinizin tüm trafiğini izleyin

Sizin veya çalışanların hiçbir ayar gerektirmeden mekan, cihaz, ip bağımsız aldığı veya gönderdiği tüm epostaları anlık olarak izleyin.

Nasıl Çalışırız?

BİZ PROFESYONEL BİR EKİBİZ

  • İnsanlara ve birlikte çalışmanın gücüne, olanaklarına ve eğlencesine değer veriyoruz.
  • Coşkumuz bulaşıcıdır ve her seferinde kaliteyi sunmaya odaklanmamızı sağlar.
  • Agile sürecimizle, ilerlemeyi daha erken göreceksiniz, ekibimizle daha sık işbirliği yapacak ve pazara daha hızlı girmenin tadını çıkaracaksınız.
  • Ekiplerimizin heyecan verici projeler üzerinde çalışmasını ve performanslarının zirvesine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Çınar Mah. Fatih Cad. No: 1-23 Çiçek Plaza D:704 Bornova İzmir

(0 232) 484 0 999