WEB TASARIM UYGULAMALARI

İnternetin bu kadar hızlı yayılması ve gelişmesi beraberinde toplumda farklı bakış açıları ve arayışları doğurmuştur. İnternette özel bir kimliğe bürünebilmek büyük prestij sağlayan unsurlardan biri haline gelmiştir. Bu prestijn yanısıra ürün veya hizmetinizi sergileyebileceğiniz bir sanal vitrin, beraberinde saygı ve ciddiyeti getirmektedir. Dolayısıyla web sayfanızın olmaması farkında olmadan firmanız, ürününüz, hizmetiniz için büyük bir eksi puan oluşturmaktadır. Tüm bunların yanısıra hotmail, yahoo, gmail... vs ücretsiz mail adreslerinin kullanımıyla gönderilmiş mailler de ilk bakışta yine eksi puan getirmektedir. Ancak toplumların tüm arayışları ve bakış açıları için hazır olduğunuzda, iş dünyasında özel ve farklı olabilirsiniz.

DİMNİDA olarak toplumların arayış ve bakış açılarını yakından takip edip size özel çözüm önerilerini profesyonel çalışmalarla çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Gelin sizi de bu sınırsız dünyaya DİMNİDA ayrıcalığı ile taşıyalım..

DimPanel İçerik Yönetim Sistemi

Firmamız bünyesinde geliştirilen içerik yönetim sistemidir. Web sitesi içeriğinin güncellenebilmesi için hazırlanmış olan DimPanel gelişmiş alt yapısı sayesinde üst seviyede güvenlik sunarken kolay kullanımı sayesinde de web sitenizin tüm bilgilerini, resimlerini güncelleyebileceğiniz, sınırsız kayıt ekleyebileceğiniz bir yapı sağlar. Tüm internet sitesi tasarımlarınız için uygulanabilen DimPanel müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Web uygulamaları ile ilgili tüm referanslarımızı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.